Detské stavebnice

V žiadnej detskej izbičke malého staviteľa nesmie chýbať kvalitná a pestrofarebná detská stavebnica. Je to veľmi populárna a tradičná hračka, s ktorou sa hrali kedysi aj naši dedkovia.

V našej ponuke si môžete vybrať detské stavebnice hneď v troch rôznych radách:

-          Staviteľ - menšie kocky

-          Junior - stredné kocky

-          Jumbo - väčšie kocky

-          Blok - vhodné aj pre dievčatká

Všetky kocky sa dajú navzájom kombinovať, teda je možné zakúpiť viac druhov. Stavebnice sa dajú kombinovať aj s produktami  od iných výrobcov (napríklad Žako).

Dôvodov, prečo deťom zaobstarať do ich izbičky práve stavebnice, je hneď niekoľko. Stavebnice sa totiž dokážu postarať nielen o telesný, ale tiež aj o duševný vývoj vášho potomka. Pri hraní si deti rozvíjajú svoju fantáziu a predstavivosť, rozvíjajú svoju kreativitu a zároveň trénujú svoju manuálnu zručnosť. Učia sa pracovať s jednotlivými kockami, zapájať ich do seba a vytvárať rôzne postavičky, objekty alebo iné zmysluplné stavby. Získavajú lepšiu priestorovú predstavivosť a učia sa efektívnejšie a prirodzenejšie pracovať s tak malými súčiastkami. Možno teda s istotou povedať, že sa jedná o veľmi praktickú hračku, ktorej zaobstaraním urobíte pre svoje dieťa to najlepšie. Detské stavebnice navyše dokážu deti zabaviť na celé hodiny, a to z mnohých dôvodov. Stavebnica je vďaka farebnosti jednotlivých kociek pre ratolesti naozaj atraktívna. Možností, čo postaviť, čo vytvoriť a aké kocky do seba zapojiť je navyše obrovská kopa. Verte, že nič nerozvinie kreativitu a fantáziu vášho dieťaťa viac, než klasická detská stavebnica.

Detské stavebnice od Malého neposedu sú samozrejme plne bezpečné, zdravotne nezávadné a predovšetkým kvalitné. To je hlavný dôvod, prečo nakupovať stavebnicu práve u nás. Dokážeme vašim deťom ponúknuť skvelé a zábavné hračky, ktoré sú nezávadné a ktoré sa stanú ich obľúbenými.

 

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.