Plastové loptičky, guličky a balóniky do bazéna pre deti

Deti majú rady farebné, veselé a zaujímavé hračky, ktoré ich dokážu zaujať a s ktorými sa budú môcť hrať dlhé hodiny. Takouto hračkou sú práve plastové loptičky z našej ponuky.

Plastové loptičky, guličky a balóniky majú vždy rovnaký priemer - 7 centimetrov. Balóniky ponúkame v siedmich farbách, teda v červenej, žltej, oranžovej, modrej, zelenej, ružovej a fialovej. Materiál, z ktorého sú produkty vyrobené, je úplne neškodný a zdravotne nezávadný. Loptičky sú hladké, veľmi ľahko umývateľné a hlavne disponujú naozaj dlhou životnosťou.

Loptičky si môžete zaobstarať len v špeciálnych baleniach, a to buď v balení po 14, 28, 56 alebo rovno 100 kusoch.

Loptičky, guličky aj balóniky nájdu svoje využitie ako v interiéri, tak aj v exteriéri. Hranie sa s balónikmi sú pre všetky deti naozaj vzrušujúce a nesmierne zábavné. O to viac je potešujúce, že si s týmito produktami budú môcť vaše deti hrať vždy a všade. Balóniky sú vhodné nielen na sucho, ale aj do vodného prostredia. Môžu sa teda používať aj v rôznych záhradných bazénikoch alebo napríklad ako zábavná hračka do vane. S loptičkami je možné si užívať srandu kedykoľvek a za akejkoľvek situácie.

Kvalita je zaručená bezpečnostným certifikátom CE. Všetky loptičky v balení sú vyrobené v Európskej únii a spĺňajú prísne nároky na prvotriedne prevedenie a hlavne na zdravotnú nezávadnosť. Všetky plastové loptičky, guličky aj balóniky do bazéna sú certifikované podľa najnovších noriem.

Zaistite svojim deťom farebnejší a veselší život vďaka týmto pestrým a hravým plastovým loptičkám, guličkám a balónikom, s ktorými si užijú veľa zábavy. Každý malý neposeda si zamiluje hranie s týmito na dotyk príjemnými a hlavne kvalitnými balónikmi. Čo viac by si mohli rodičia priať? Konečne je tu hračka, ktorá je nezávadná, bezpečná a ktorá nevyvoláva alergické reakcie ani u citlivých detí.

 

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

   
 • Súprava loptičiek do bazéna, 14 kusov, priemer 7 cm, 7 farieb 93
  Súprava loptičiek do bazéna, 14 kusov, priemer 7 cm, 7 farieb
  Skladom

  Super kvalita, európsky výrobca. Vhodné na použitie ako vnútri, tak aj vonku. Deti nájdu veľa využitia: kútik v detskej izbe, v stane, v pieskovisku, v bazéne a kúpeli. Celkom 14 kusov v 7 farbách po 2 ks, priemer 7 cm. Lopty sú výrobené v EÚ a majú certifikát CE.


  €3,75
     
 • Súprava loptičiek do bazéna, 28 kusov, priemer 7 cm, 7 farieb 97
  Súprava loptičiek do bazéna, 28 kusov, priemer 7 cm, 7 farieb
  Skladom

  Super kvalita, európsky výrobca. Vhodné na použitie ako vnútri, tak aj vonku. Deti nájdu veľa využitia: kútik v detskej izbe, v stane, v pieskovisku, v bazéne. Celkom 28 kusov v 7 farbách po 4 ks, priemer 7 cm. Lopty sú výrobené v EÚ a majú certifikát CE.


  €6,15
     
 • micky1 951
  Súprava loptičiek do bazéna, 50 kusov, 5 farieb
  Skladom

  Super kvalita, európsky výrobca. Vhodné na použitie ako vnútri, tak aj vonku. Deti nájdu veľa využitia: kútik v detskej izbe, v stane, v pieskovisku, v bazéne a kúpeli. Celkom 50 kusov v 5 farbách po 10 ks, priemer 7 cm. Lopty sú výrobené v EÚ a majú certifikát CE.


  €7,99
     
 •  
 • Súprava loptičiek do bazéna, 56 kusov, priemer 7 cm, 7 farieb 98
  Súprava loptičiek do bazéna, 56 kusov, priemer 7 cm, 7 farieb
  Skladom

  Super kvalita, európsky výrobca. Vhodné na použitie ako vnútri, tak aj vonku. Deti nájdu veľa využitia: kútik v detskej izbe, v stane, v pieskovisku, v bazéne. Celkom 56 kusov v 7 farbách po 8 ks, priemer 7 cm. Lopty sú výrobené v EÚ a majú certifikát CE.


  €10,25
     
 • micky1 810
  Súprava loptičiek do bazéna, 100 kusov, 5 farieb
  Skladom

  Super kvalita, európsky výrobca. Vhodné na použitie ako vnútri, tak aj vonku. Deti nájdu veľa využitia: kútik v detskej izbe, v stane, v pieskovisku, v bazéne a kúpeli. Celkom 100 kusov v 5 farbách po 20 ks, priemer 7 cm. Lopty sú výrobené v EÚ a majú certifikát CE.


  €14,99
     
 • Súprava loptičiek do bazéna, 100 kusov, priemer 7 cm, 7 farieb 99
  Súprava loptičiek do bazéna, 100 kusov, priemer 7 cm, 7 farieb
  Skladom

  Super kvalita, európsky výrobca. Vhodné na použitie ako vnútri, tak aj vonku. Deti nájdu veľa využitia: kútik v detskej izbe, v stane, v pieskovisku, v bazéne a kúpeli. Celkom 100 kusov v 7 farbách po 14 ks, priemer 7 cm. Lopty sú výrobené v EÚ a majú certifikát CE.


  €14,99
     

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.