O Nás

Milé deti, vážení rodičia

vítame Vás v našom internetovom obchode Malý neposeda.

 

Podlahové puzzle sú veselými, hravými a rozhodne užitočnými doplnkami do detských izbičiek. Našim cieľom je vytvárať tie najkvalitnejšie podlahové puzzle pre najmenších.

Pýtate sa, aké výhody predstavujú práve naše kvalitné produkty?

Puzzle sú vyrobené z penového polyetylénu, ktorý má hladký povrch a vďaka ktorému je produkt ľahko umývateľný a aj na dlhú dobu farebne stály. Tento PE materiál je akokoľvek zdravotne nezávadný a môžu s ním prísť do styku aj tí najmenší. Obrovskou výhodou je, že nevyvoláva žiadne alergické reakcie.

Produkty sú z našej dielne, zaoberáme sa samotnou výrobou a následným predajom. Podlahové puzzle sú teda poctivej českej výroby. Zabudnite na čínske náhrady a stavte na českú a spoľahlivú kvalitu.

Môžeme sa pochváliť platným certifikátom na podlahové puzzle pre deti už od narodenia. To vám, starostlivým rodičom, dáva plnú istotu toho, že naše podlahové puzzle budú pre vašich potomkov úplne neškodné a kompletne nezávadné. Naše produkty sú navyše certifikované podľa aktuálne platných noriem. Získané certifikáty boli vydané uznávaným Inštitútom pre testovanie a certifikáciu ITC Zlín.

Podlahové puzzle neslúžia iba ako dekoratívna podložka na koberec či na podlahu. Nemajú len estetickú funkciu, ale slúžia aj ako efektívna tepelná izolácia. Deti si môžu navyše s jednotlivými kusmi hrať, prestavovať ich a rôzne navzájom kombinovať. Výhodou je teda aj rozvoj niektorých dôležitých vlastností a schopností vášho potomka.

Nákup podlahových puzzle u nás sa vždy oplatí. Produkty máme skladom a sme pripravení ich do druhého dňa odoslať.

Chcete pre svoje deti to najlepšie? Malý neposeda vám dáva perfektnú šancu, ako svojim deťom zaobstarať do ich izbičiek len to najkvalitnejšie vybavenie. Náš internetový obchod je tu len pre vaše deti, preto veríme, že nákup u nás, bude pre vás veľkým potešením.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.